Koszyk

O NAS

Dziecięca Kraina to założona w 2020 roku firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy produktów, zarówno dla najmłodszych jak i dla tych nieco starszych dzieci. 

Na co dzień realizujemy naszą misję polegającą na projektowaniu, wytwarzaniu oraz dostarczaniu dzieciom i ich rodzicom produktów funkcjonalnych, wykonanych z ogromną starannością z najwyższej jakości materiałów. Naszym celem jest tworzenie produktów, które gwarantują uśmiech i radość najmłodszych.

Szczególną uwagę przykładamy na to aby oferowane przez nas produkty były bezpieczne, wykonane zgodnie z przepisami, normami, które nakłada na nas prawo europejskie.

zabawki_edukacyjno_rozwojowe_dla_dzieci_dziecieca_kraina

Co wyróżnia nasze produkty?

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości sprzedawanych produktów. Robiąc zakupy w naszym sklepie masz pewność, że Twoje dziecko będzie w pełni bezpieczne w trakcie zabawy. Produkty z naszej oferty są trwałe oraz solidne, a co najważniejsze nie pełnią tylko funkcji zabawowych. Zabawki aktywizujące naszej produkcji zapewniają prawidłowy rozwój dziecka i poprawiają jego ogólną sprawność, pobudzają wyobraźnię a także uczą kreatywności. Aktywna zabawa na ściance wspinaczkowej  wspiera psychomotoryczny rozwój dziecka, a zabawa w basenie z kulkami  to przepis na aktywny wypoczynek, który będzie cieszył dzieci przez długie lata!