Koszyk

PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

Formy płatności

Formy dostawy

Termin płatności

W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

Termin dostawy

Regulaminowy termin dostawy produktu do klienta wynosi do 14 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano krótszy termin (zwykle nie dłużej niż 2 dni robocze). W przypadku produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy produktu do klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego sprzedawcy.
  • W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia umowy sprzedaży.